Інформація про заклад

/Files/images/фонова.JPG

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Здолбунівської районної ради Рівненської області – це навчальний заклад, що забезпечує програму розвитку дітей в системі безперервної освіти, доступність навчання на рівні державного стандарту, а також підвищення вимог до спеціальних класів (з підвищеним рівнем викладання окремих предметів). Навчально-виховний процес будується на основі всебічного вивчення особистості школяра, аналізу динаміки його розвитку та створення відповідних умов для задоволення освітніх потреб кожного учасника навчально-виховного процесу. Відповідно до цілей освітньої установи, школа є навчальним закладом 3-х ступенів зі своїми диференційованими завданнями та цілями.


Головна концептуальна база, що визначає шляхи розвитку школи на найближчі роки – створення бази знань в учнів і випускників, які дають підгрунтя для оволодіння ними способами інтелектуальної діяльності. Цьому сприяють творчі методи, форми організації навчальної діяльності на уроці, залучення учнів до роботи МАН, участі в олімпіадах з основ наук, турнірах з предметів. У школі створені умови, за яких школяр відчуває себе рівноправним учасником освітнього процесу.


Навчальний процес для 995 учнів та 36 класів здійснюється в дві зміни.


На даний час в школі працюють практичний психолог і соціальний педагог. При школі працює логопедичний кабінет. Обладнано відповідно до сучасних вимог 2 комп’ютерні кабінети; у трьох кабінетах встановлено мультимедійні дошки. Усі кабінети мають привабливий естетичний вигляд, поповнюються ТЗН.


У школі також працюють класи з поглибленим вивченням англійської мови та математики. 10-11-і класи навчаються за профілями: філологічний, універсальний, математичний та суспільно-гуманітарний.


СИСТЕМА РОБОТИ НАД ПРОБЛЕМОЮ
ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ. №6 НА 2015-2020 РР

/Files/images/Система роботи над проблемною темою.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 2267

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.