Наша гордість


Максим Кіпранішин

/Files/photogallery/Кіпранишин.PNGУчень 11-А класу Максим Кіпранішин виборов бронзову медаль 10-ї ювілейної Міжнародної учнівської олімпіади з географії (I E SO 2016), що відбулася у префектурі Мія, Японія, 20-27 серпня 2016 року.

Окрім бронзової нагороди, Максим Кіпранішин посів друге місце у змаганнях за найкращу презентацію дослідницького проекту.

Постійно бере участь у ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з різних предметів. Призові місця займав з географії, історії, біології, хімії, астрономії, української мови та літератури, фізики, математики.

2016-2017 навчальний рік. Участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з шести предметів.

Результати:
І місце – географія, астрономія;
ІІ місце – хімія;
ІІІ місце – українська мова та література, фізика, математика.Гнатюк Світлана

/Files/photogallery/Гнатюк.JPGУчениця Здолбунівської ЗОШ I-III ст. № 6.У 2016 році отримала диплом ІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Учасник ІІ етапу конкурсу – захисту дослідницьких робіт МАН. Отримала диплом ІІ ступеня ( секція географія та ландшафтознавство).

У складі команди Здолбунівського району завоювала І місце у обласному зльоті юних туристів – краєзнавців, активістів руху учнівської молоді «Моя земля - земля моїх батьків» ( захистивши дослідницьку роботу , отримала диплом І ступеня).

У 2017 році брала участь у II етапі учнівських олімпіад з базових дисциплін : географії (1місце), математики (3 місце),хімії (2 місце ),української мови та літератури (3місце ), астрономії( 3 місце ),історії України ( 3 місце), фізики (3 місце),економіка (2місце),екологія ( 2 місце);

Обласний турнір з географії - ІІІ місце; Обласний турнір з економіки – ІІ місце;III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії – 1 місце.У II (обласному ) етапі конкурсу-захисту МАН виборола 1 місце .Гмирак Іван

/Files/photogallery/Гмирак.JPG
У 2016-2017 навчальному році учень 8-а класу Гмирак Іван виборов І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики.


Рибовалова Катерина

/Files/photogallery/cQvRTUGHPB4.jpgучениця 11 - А класу у 2016-2017 навчальному році отримала диплом ІІ ступеня в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови


Метелко Тетяна

Учениця 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №6.

/Files/images/Метелко.JPG

Головне захоплення у житті – мистецтво. Гарна музика, живопис, література, індустрія моди, кіно - все з найкращого, чим надихається для творчості.

Тетяна – неодноразовий призер олімпіад ІІ туру із різних предметів (правознавство, англійська мова, трудове навчання).

У 2017 році здобула 1 місце у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з трудового навчання.


Киричук Богдана

Учениця 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №6.

Зайняла І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу ім. Т. Г. Шевченка (2016-2017н.р.)

/Files/images/На сайт.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 1109

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.